LOKALIZACJA
( sala szkoleniowa Łódź )

Nasz lokal zlokalizowany jest w centrum miasta, zaledwie dwie przecznice od głównej ul. Piłsudskiego biegnącej przez sam środek centrum Łodzi. Położony w kompleksie zabytkowych budynków dawnej Przędzalni Karola Scheiblera charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem pofabrycznych loftów. Gwarantuje dobrą lokalizację w pięknym i kultowym miejscu Łodzi.
ADRES: Łódź, ul. Tymienieckiego 25d/53
Obok budynku znajduje się wiele chodników spacerowych, piękny staw z ławeczkami oraz plac zabaw dla dzieci.
W kompleksie posiadamy również restauracje, kawiarnie, hotel, żłobek, sklep żabka, poczta.
Zapewniamy także dostęp do patio zlokalizowane w budynku z klimatycznymi ławeczkami i latarniami niezastąpione podczas przerw szkoleniowych czy wspólnej integracji.

Lokal został odebrany w stanie deweloperskim w listopadzie 2018 roku, zaprojektowany z dbałością o najmniejszy detal architektoniczny, z materiałów najwyższej półki klasy premium, oddany do użytku naszym klientom w styczniu 2019 roku.

Obecnie po przeciwnej stronie ulicy ruszyła budowa Textorial Park II kompleksu biurowo-usługowego, który został wybrany przez brytyjską organizację BRE jako jedna z najciekawszych inwestycji, promowanych w ramach BREEAM Christmas - budownictwo przyjazne ludziom i środowisku. Już w 2020 roku będziemy mogli cieszyć się jego sąsiedztwem.